UK Version for english language users


To jest stara, nierozwijana już wersja naszej strony. Aktualne wydarzenia znajduja się w naszym nowym serwisie.


NATURAL SUBSTRATE

(AKWA-GRUNT)

 Marian Wojtaszek


NATURAL SUBSTRATE to podłoże podżwirowe produkowane z czterech komponentów. Jednym z nich są gleby osadowe, wydobywane z głębokości kilku metrów, lessy oraz iły o dużej zawartości związków mineralnych, przede wszystkim żelaza, niezbędnego do rozwoju i wegetacji roślin. Zaletą również jest to, że absorbują z wody związki węgla i wapnia.

AKWA-GRUNT to pierwszy polski produkt tego typu. Doświadczenia i ciągłe udoskonalanie trwały 15 lat, a zmiany proporcji mieszanki dawały coraz lepsze efekty. Nasze starania wsparliśmy również badaniami geologicznymi rejonu Wzgórz Dalkowskich Pani dr Katarzyny Issmer. Rośliny uprawiane na tym podłożu zdobyły uznanie na rynku międzynarodowym i były kilkukrotnie wyróżniane, m. in. najciekawsze stoisko w kategorii botanika - ZOOBOTANICA 2010, wyróżnienie AGA 2004, tytuł "Okaz roku 2002" magazynu "Kwietnik" .

O podłożu NATURAL SUBSTRATE można przeczytac m. in. w książce "Akwarium - moja pasja", Paweł Zarzyński, Galaktyka 2010; "Podłoże w akwarium", Szymon Nagy, Moje Akwarium 11/2011


"Podłoże NATURAL SUBSTRATE z serii Akwa-grunt daje gwarancje właściwego funkcjonowania akwarium co najmniej 6 lat. Akwarium nie wymaga żadnego dodatkowego nowożenia ani CO2"

Marian Wojtaszek

NATURAL SUBSTRATE jest dostępny w sprzedaży bezpośrednio u nas, w naszym sklepie internetowym, lub u współpracujących z nami sprzedawców


     
Nie jesteś pewny, jak umiejętnie ułożyć podłoże? Inni już o to pytali!
Przejrzyj nasz FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania), tam znajdziesz odpowiedz.
UWAGA: Firma AQUAKRIS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wyświetlane reklamy i nie ma nic wspólnego z ich treścią.


 Prawa Autorskie © 2020 Aquakris
 Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.
powered by El Greco