Spotkajmy się w Poznaniu!

Dawno nie mieliśmy okazji, aby spotkać się w większym gronie Akwarystów. Czas nadrobić zaległości!

W dniach 22 i 23 października 2016 spotkajmy się w halach Narodowych Targów Poznańskich.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na spotkanie!

Zapraszamy miłośników akwarystyki na spotkanie w do Sklepu Bajcik w Przeźmierowie k/Poznania. Wszyscy Klienci Sklepu będą mieli okazję wymienić swoje akwarystyczne doświadczenia 15 marca 2014, w godzinach 10:30 - 17:00. Zapraszamy!

Akwarystyka w Bibliotece

23 kwietnia 2013 zostanie otwarta wystawa, we współpracy oraz na prośbę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie, filia 2 (os. Kopernik), w ramach programów realizowanych przez Bibliotekę. Wystawa skierowana jest do najmłodszych adeptów akwarystyki, ale każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W ciągu miesiąca będą odbywać się liczne prelekcje, warsztaty, pokazowe urządzania akwariów oraz masa innych atrakcji. Wystawa potrwa do 28 maja 2013r., można ją zwiedzać w godzinach otwarcia Biblioteki. Serdecznie zapraszamy Najmłodszych z Rodzicami.

Spotkanie w Iłowej

Mała wystawa akwarystyczna zorganizowana w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Iłowej, przy współpracy z Dyrektorem GCKiS. Jak to mamy w zwyczaju, nie mogliśmy przepuścić okazji i zorganizowaliśmy spotkanie z najmłodszymi adeptami akwarystyki. Wystawa odbyła się w dniach 25.01 - 4.02.2013. Krótka fotorelacja w naszej FotoGalerii.

Spotkanie w Drozdowie

W dniach 13-14 października, w Drozdowie, miało miejsce spotkanie i wystawa dla wszystkich pasjonatów akwarystyki!

W sobotę, 13.10, o godzinie 15:50 odbyło się się pokazowe urządzanie akwarium przez Mariana Wojtaszka. Jest to doskonała okazja do dyskusji i wymiany poglądów, a także bliższego poznania doskonałego podłoża Natural Substrate.

Dziękujemy za spotkanie!