"Ponad 30 lat na grzbiecie konika akwarystyki"


Marian Wojtaszek.
Niewielu akwarystów w Polsce nie zna tego nazwiska. Marian Wojtaszek to specjalista w zakresie hodowli roślin akwariowych oraz aranżacji akwariów. Znany jest ze swojej awersji do wszelkiego rodzaju sztucznych "dopalaczy" w akwariach. Urządzone i prowadzone przez Mariana Wojtaszka zbiorniki zawsze korzystały i korzystać będą wyłącznie z naturalnych produktów.
     
 
AQUAKRIS to założona i prowadzona przez Mariana Wojtaszka firma, producent m.in. naturalnego podłoża Natural Substrate. Podłoże to doskonale nadaje się do wszelkich akwariów roślinnych prowadzonych w stylu holenderskim (akwarium słodkowodne z roślinami). Receptura powstawała przez wiele lat doświadczeń i ciągłego udoskonalania produktu, także w oparciu o badania naukowe na polskich uczelniach.
W ofercie Aquakris znajdziecie również pierwszej jakości rośliny, które hodowane są w uprawie subemersyjnej (wodnej), rozmnażane w naszych akwariach w sposób naturalny, oraz preparowane przez nas korzenie ozdobne w unikalnych, stworzonych przez naturę kształtach."Moja Dżungla"
Akwarium 700l i palludarium 900l
Instalacja, która zdobyła wyróżnienie w konkursie Aquatic Gardeners Association 2004.